• Nové
TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE Role
  • TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE Role
  • TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE Role
  • TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE Role

THERMO JUTE100 580x10000mm Role

THERMO JUTE100 580x10000mm Role

611,05 Kč
S DPH Doručení: do 1 týdne

505 bez DPH.

TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí a juty, který má vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Tloušťka [mm]
  • Dotaz na zboží
  • Dotaz na zboží

    * Povinná pole

    Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

    Zavřít nebo  

    • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
    • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
    • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

    TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE

    TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí a z juty, který je plnohodnotnou náhradou běžně používaných izolací ( minerální, kamenná izolace .. ) a je lékařsky doporučeno pro zdravé bydlení. Do interiéru je tento materiál velice vhodný, protože máte jistotu, že neobsahuje zdraví škodlivé látky, nedráždí kůži ani dýchací ústrojí.

    TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE je jakostní přírodní izolační materiál vhodný k izolaci střech, stropů, podlah, vnitřních i vnějších stěn. Jeho tepelně-izolační vlastnosti jsou srovnatelné s běžnými izolacemi, výpočtová hodnota tepelné vodivosti je 0,040 W/m*K. Navíc má TERMO-KONOPÍ® COMBI-JUTE difúzní vlastnosti ( hodí se do difúzně otevřených skladeb = skladba je prodyšná, takzvaně "dýchá", a tudíž v ní nekondenzuje voda, není náchylná k plísním a má klimatizační účinek ) a výborné akumulační schopnosti ( dvojnásobná tepelná kapacita než u minerální izolace ), takže lépe chrání před horkem v létě a chladem v zimě. Více viz Technický list.

    Tento materiál je odolný vůči škůdcům ( škůdci ho vůbec nenapadají - neobsahuje žádné bílkoviny a přímo škůdce odpuzuje ) i vůči plísním a hnilobě ( neobsahuje žádné pazdeří + je impregnován přírodní sodou ze 2 - 5 %, což působí i jako protipožární ochrana, takže TERMO-KONOPÍ® COMBI-JUTE splňuje evropskou třídu hořlavosti E a má samozhášecí účinek.

    TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE umí pracovat s vlhkostí ( podobně jako dřevo vlhkost natáhne a zase pustí ), může dokonce pojmout až 20 % vlhkosti, aniž by změnilo své tepelně-izolační schopnosti. Tento materiál je přírodní alternativou k běžně používaným izolačním materiálům a je vhodný jak do nové, tak i staré zástavby, do dřevostaveb,srubů, roubenek i pro izolaci starších objektů, které trpí vlhkostí.

    TERMO-KONOPÍ COMBI-JUTE dodáváme ve formě rohoží ( tloušťka 3 - 22 cm ) a rolí ( tloušťka 3 - 8 cm).. Zhotovení šířky na míru od 40-ti kusů rohoží stejné šířky ZDARMA ! ( Délku nelze upravovat - standardně u rohoží délka 1,2 m nebo 2,4 m, u rolí 6 - 10 m ).

    Parametry

    Typ
    Role
    Tloušťka
    30 - 220 [mm]
    Objemová hmotnost
    30 - 42 kg/m3
    Konopné vlákno
    ( 65 - 70 % )
    Vlákna z juty
    ( 20 - 25 % )
    Pojivo
    umělé biko-vlákno ( 8 - 10 % )
    Impregnace
    přírodní soda ( 2 - 5 % )
    Výpočtová hodnota tepel. vodivosti
    0,040 [W/(m·K]
    Faktor difúzního odporu
    1 - 2
    Měrná tepelná kapacita c
    2 300 [J/(kg·K)]
    Maximální snesitelná teplota
    120 [°C]
    Třída hořlavosti
    E
    Tepelný odpor při tloušťce 100 mm
    2,50 [m2·K/W]

    Ke stažení

    Vlastnosti juty

    Mezikrokevní izolace THERMO JUTE100

    Ke stažení (639.2k)

    Průřez naším sortimentem

    Přírodní stavební materiály

    Ke stažení (1.29M)

    8 produkty v kategorii :