IZOLACE KONOPÍ CZ, s.r.o.

Naše společnost IZOLACE KONOPÍ CZ, s.r.o. je výhradním distributorem značkové tepelné izolace z technického konopí a přírodní juty od předního evropského výrobce THERMO NATUR GmbH & Co.KG pro Českou a Slovenskou republiku. Zároveň jsme výhradními prodejci hliněných stavebních produktů a omítek značky AGATON, která rovněž patří do portfolia německé spol. THERMO NATUR GmbH and Co.KG.

Společnost THERMO NATUR GmbH. & Co. KG má sídlo a výrobní závod v bavorském Nördlingenu.

Jak to celé začalo?

V roce 1996 bylo v Německu opět povoleno pěstování technického konopí, které neobsahuje návykové látky. Od roku 1997 se naši kolegové z německého Nördlingenu  začali zabývat výzkumem a vývojem tepelné izolace z technického konopí a od roku 1999 začali vyrábět a uvádět na trh tuto izolaci pod značkou TERMO-KONOPÍ®.

Do České a Slovenské republiky jsme začali TERMO-KONOPÍ® dovážet už v roce 2008. Od té doby se snažíme o uvedení tohoto a dalších přírodních stavebních materiálů na český a slovenský trh.

Naše spol. IZOLACE KONOPÍ CZ, s.r.o. sídlí v Táboře ve srubovém domě, který je zároveň vzorkovnou přírodních stavebních materiálů. Přijďte se k nám podívat, rádi Vás seznámíme blíže s našimi stavebními materiály, které pochází z přírody.

IZOLACE KONOPÍ CZ

IZOLACE KONOPÍ CZ

IZOLACE KONOPÍ CZ

IZOLACE KONOPÍ CZ