Srubařský tmel Woodchink kartuše 310 ml žlutohnědá 151
 • Srubařský tmel Woodchink kartuše 310 ml žlutohnědá 151

Srubařský tmel Woodchink 310 ml žlutohnědá 151

Srubařský tmel Woodchink 310 ml žlutohnědá 151

133,10 Kč
S DPH Doručení: do 1 týdne

110 bez DPH.

Srubařský tmel Woodchink 310 ml žlutohnědá 151

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Srubařské tmely pro spárování srubů a roubenek Woodchink

  Srubařský tmel byl vyvinut speciálně pro tmelení spár srubů a roubenek. Firma Woodchink má již dlouholeté zkušenosti s používáním srubařských tmelů a svoje praktické dovednosti uplatnila při vývoji nových, vysoce kvalitních tmelů. Existuje mnoho důvodů, proč na dřevostavby používat spárovací tmely. Mezi nejčastější patří výrazné vylepšení tepelných vlastností domů, ochrana trámů či klád před vlhkem, hmyzem a přístupem různých dřevokazných parazitů. Materiál s obsahem hrubozrnných plniv vytváří po odpaření vody plastoelastickou hmotu se štukovou strukturou, která se podobá jemné omítce. Díky tomuto složení a možnosti výběru ze široké škály barev si vaše dřevostavba zachová přírodní vzhled.

  Woodchink se používá k těsnění a tmelení dřevěných spár srubů a roubenek. Tmel i po zaschnutí zůstává díky svému složení stále pružný, vyrovnává pohyb klád či trámů a pracuje společně s pohybem dřeva. Tato vlastnost zaručuje tmelům dlouholetou trvanlivost ve spárách bez nutnosti další údržby.

  Srubařský tmel je vhodný pro použití jak do exteriéru, tak do interiéru. Další využití tmelů je k vytěsnění prasklin v trámech nebo kládách, dále pak spár kolem oken, dveří a podobných míst. Tmel je nabízen v různých barevných odstínech. V případě potřeby je tmel po úplném vyschnutí přetíratelný vodouředitelnými a rozpouštědlovými nátěrovými hmotami (kromě nitrocelulozových a epoxidových).

  Tmel se vyznačuje dlouhou životností a velmi dobrou přilnavostí k tmeleným materiálům. WOODCHINK je odolný proti UV záření a dalším povětrnostním vlivům.

   

  Srubařský tmel Woodchink kartuše 310 ml žlutohnědá 151

  Počet kusů v balení : 1

  Počet kusů v krabici: 15

  Woodchink

  8 produkty v kategorii :