Rodinný dům - dřevostavba, okr. Tábor, Jižní Čechy

Stavební firma: ALFAHAUS s.r.o.
http://www.alfahaus.cz

Ve spolupráci se stavební firmou ALFAHAUS s.r.o. jsme se dodavatelsky podíeli na výstavbě rodinného domu - dřevostavby, kde byly pro výstavbu použity výhradně ekologické mateiály : dřevěná kontsurkce domu, obklad z termodřeva, dřevovláknité desky, Termo-konopí, sádrovláknité desky, hliněné omítky a štuky.

Společnost ALFAHAUS s.r.o. se specializuje na výstavbu nízkoenergetických dřevostaveb. Vyrábí montované domy na bázi lehké prefabrikace dřeva v systému nejmodernější certifikované technologie. Výhodou je zde indiviuální přístup ke každému projektu. Každý dům je originál. Díky tomu si investor může vybrat jak ze standardně používaných, tak i z ekologických stavebních materiálů. Společnost ALFAHAUS s.r.o. je certifikovaným výrobcem otevřených i uzavřených difúzních stavebních systémů.

Projekt: KST Stavby s.r.o.
http://www.kststavby.cz

Výroba: prosinec 2012 - leden 2013
Montáž: leden 2012
Termín dokončení stavby: prosinec 2012

Tento rodinný dům byl zaizolován ca. 110 cbm Termo-konopí ( vnější stěny, příčky, strop ) a má difúzně otevřenou konstrukci vnějších stěn i stropu.

Dále zde byly použity tyto naše systémové matriály: parobrzda DB+, spojovací prostředky : Uni Tape, Tescon No.1, Eco Coll, hliněné panely ProCrea, hliněná jádrová omítka ProCrea, hliněný štuk ProCrea, hliněný nátěr ProCrea a silikátová penetrace proCrea na sádrovláknité desky.