TERMO-KONOPÍ PREMIUM Role
 • TERMO-KONOPÍ PREMIUM Role
 • TERMO-KONOPÍ PREMIUM Role
 • TERMO-KONOPÍ PREMIUM Role

TERMO-KONOPÍ PREMIUM 580x8000mm Role

TERMO-KONOPÍ PREMIUM 580x8000mm Role

763,51 Kč
S DPH Doručení: do 1 týdne

631 bez DPH.

TERMO-KONOPÍ PREMIUM je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí, který má vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Tloušťka [mm]
 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM splňuje požadované kvality izolačního materiálu na kvalitní a ekologické zateplení budov a je možné využít státní dotaci "Zelená úsporám", kde je tento výrobek zaregistrován v Seznamu výrobků a technologií.

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM je ekologický přírodní izolační materiál z technického konopí, který je plnohodnotnou náhradou běžně používaných izolací ( minerální, kamenná izolace .. ) a je lékařsky doporučeno pro zdravé bydlení. Do interiéru je tento materiál velice vhodný, protože máte jistotu, že neobsahuje zdraví škodlivé látky, nedráždí kůži ani dýchací ústrojí.

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM je jakostní přírodní izolační materiál vhodný k izolaci střech, stropů, podlah, vnitřních i vnějších stěn. Jeho tepelně-izolační vlastnosti jsou srovnatelné s běžnými izolacemi, výpočtová hodnota tepelné vodivosti je 0,040 W/m*K. Navíc má TERMO-KONOPÍ® PREMIUM difúzní vlastnosti ( hodí se do difúzně otevřených skladeb = skladba je prodyšná, takzvaně "dýchá", a tudíž v ní nekondenzuje voda, není náchylná k plísním a má klimatizační účinek ) a výborné akumulační schopnosti ( dvojnásobná tepelná kapacita než u minerální izolace ), takže lépe chrání před horkem v létě a chladem v zimě. Více viz Technický list.

  Tento materiál je odolný vůči škůdcům ( škůdci ho vůbec nenapadají - neobsahuje žádné bílkoviny a přímo škůdce odpuzuje ) i vůči plísním a hnilobě ( neobsahuje žádné pazdeří + je impregnován přírodní sodou ze 3 - 5 %, což působí i jako protipožární ochrana, takže TERMO-KONOPÍ® PREMIUM splňuje evropskou třídu hořlavosti B2 a má samozhášecí účinek.

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM umí pracovat s vlhkostí ( podobně jako dřevo vlhkost natáhne a zase pustí ), může dokonce pojmout až 20 % vlhkosti, aniž by změnilo své tepelně-izolační schopnosti. Tento materiál je přírodní alternativou k běžně používaným izolačním materiálům a je vhodný jak do nové, tak i staré zástavby, do dřevostaveb,srubů, roubenek i pro izolaci starších objektů, které trpí vlhkostí.

  TERMO-KONOPÍ® PREMIUM dodáváme ve formě rohoží ( tloušťka 3 - 22 cm ) nebo rolí ( tloušťka 3 - 8 cm ) v různých rozměrech. Zhotovení šířky na míru pouze u rohoží a od 40-ti kusů rohoží ZDARMA ! ( Délku nelze upravovat - standardně u rohoží délka 1,2 m nebo 2,4 m; u rolí délka v závislosti na tloušťce od 10 m do 6 m ).

  Parametry

  Typ
  Role

  Ke stažení

  Ocenění a certifikáty

  TERMO-KONOPÍ několikanásobně oceněno

  Ke stažení (192.88k)

  Fyzika a konstrukce

  Katalog Stavební fyzika a konstrukce

  Ke stažení (1.49M)

  Jak izolovat

  Ilustrovaný návod, jak izolovat TERMO-KONOPÍM

  Ke stažení (2.18M)

  TERMO-KONOPÍ PREMIUM

  Technický list TERMO-KONOPÍ PREMIUM

  Ke stažení (412.06k)

  8 produkty v kategorii :