Hliněná barva ProCrea dóza - ilustrační foto
 • Hliněná barva ProCrea dóza - ilustrační foto
 • Tabulka barevných odstínů ProCrea

Hliněná barva ProCrea 0,8 kg - třída 1

Hliněná barva ProCrea 0,8 kg - třída 1

465,85 Kč
S DPH Doručení: do 1 týdne

385 bez DPH.

Hliněná barva s přírodními pigmenty pro vnitřní použití

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)

  Hliněná barva

  Nabízíme Vám fascinující výběr barev hliněných barev. Mezi dvanácti odstíny ve třech stupních sytosti a dvěma bílými tóny jistě najdete i Vaši oblíbenou barvu.

  Hlína je pokládána za nejstarší stavební materiál na světě. Již po staletí se lidé spoléhají na kladné vlastnosti tohoto kvalitního přírodního materiálu. ProCrea® hliněné produkty obsahují velmi mastnou hlínu, písek a piliny z čerstvě nařezaného dřeva.

  Regulace vlhkosti

  Hlína rychle pohlcuje vlhkost a podle potřeby ji je zase schopna vydat. Tím se v místnostech, kde jsou použity ProCrea® hliněné produkty, dosáhne relativní vzdušné vlhkosti 45 až 55 %. V takovém prostředí nevysychá sliznice a je snížena tvorba jemného prachu.

  Absorpce škodlivých látek a zápachu

  Hlína zlepšuje vzduch v místnosti. To je umožněno díky v hlíně obsaženým minerálům, které vážou škodlivé látky i zápach. Tato čistící schopnost hlíny se využívá také v přírodním léčitelství ( bahenní lázně ) i při čištění odpadních vod.

  Ukládání tepla

  ProCrea® hliněné produkty jsou schopné vázat a ukládat teplo a tím zlepšují klima v obytných prostorách.

  ProCrea® hliněné produkty jsou využívány především při opravách starých stavebních základů a domů z hrázděného zdiva. Hlína dokáže příhradové konstrukce konzervovat, přičemž na sebe váže vodu, a tak chrání dřevo.

  Oblast použití

  Jen pro vnitřní použití – stěny, stropy, šikminy

  Postupujte podle Pokynů ke zpracování.

  Kdo si dává záležet na použití stavebního materiálu oproštěného od škodlivin, neobejde se bez hlíny. ProCrea® hliněné produkty se skvěle doplňují se dřevem a izolačním materiálem z přírodních konopných vláken, TERMO-KONOPÍM®. Důležité je odborné propojení všech složek. Tak se sloučí typické přednosti výrobků z tradičních surovin s nejnovější technikou.

   

  Pro výběr barvy použijte naši tabulku barev a do objednávky připište zvolený odstín omítky.

  POZOR: Hliněné barvy jsou rozděleny do dvou cenových tříd podle odstínů !

  Třída 1: Helsinki, Oslo, New York, Chicago, Detroit, Rotterdam, Amsterodam, Haag, Bogota, Santiago, Caracas, Bombay, Madras, Delhi, Alžír, Tunis, Kairo, Brisbane, Sidney, Melbourne, Shanghai, Hongkong, Peking

  ProCrea®

  Ke stažení

  Hliněná barva, prospekt

  ProCrea® hliněná barva, prospekt

  Ke stažení (2.11M)

  5 produkty v kategorii :